Oferty pracy Wrocław: znajdź nową, lepszą pracę lub Pracownika we Wrocławiu lub okolicach Wrocławia

Pracownik obsługi odwodnienia

Opublikowano 07.11.2017
Miejsce pracy Wrocław
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Czas pracy pełny etat
Praca zdalna nie
Pracodawca 0

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej dla naszego kontrahenta – firmy działającej w branży budowlano-melioracyjnej poszukujemy osób na stanowisko Pracownik obsługi odwodnienia zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy:

Cała Polska (Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Łódź)

Pracodawca oferuje:

• Długoterminowe, stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę z trzymiesięcznym okresem próbnym

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Nadgodziny płatne dodatkowo

• Premie uznaniowe oraz roczne

• Gwarantowane zakwaterowanie

Obowiązki:

• Wykonywanie pompowań oczyszczających i pomiarowych studni

• Wykonywanie instalacji igłofiltrowych

• Montaż pomp głębinowych

• Układanie rurociągów oraz okablowania zasilającego

• Montaż osprzętu odwodnieniowego

• Przeglądy instalacji odwodnieniowych oraz pomiarów

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia przy pracach budowlanych

• Wykształcenie kierunkowe budowlane – mile widziane

• Dobra kondycja fizyczna

• Praca na wysokości powyżej 3 m

• Dyspozycyjność

• Własny samochód mile widziany

Sposób aplikowania:

CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta wyświetlona: 36 razy.

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia » zgłoś nadużycie!

Aplikuj na stanowisko lub skontaktuj się z pracodawcą