Oferty pracy Wrocław: znajdź nową, lepszą pracę lub Pracownika we Wrocławiu lub okolicach Wrocławia

Pracownik do obsługi kolejki elektrycznej

Opublikowano 05.12.2017
Miejsce pracy Bielany Wrocławskie
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Czas pracy pełny etat
Pracodawca 0

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

POSZUKUJEMY 2 OSÓB DO OBSŁUGI KOLEJKI ELEKTRYCZNEJ

Miejsce pracy: Wrocław- Aleja Bielany

Pracodawca oferuje:

• Zatrudnienie na okres ok. 2 lat na bazie umowy o pracę lub zlecenia

Rodzaj umowy:

• 1 osoba: * na pełen etat ( praca na tygodniu: 10:00-18:00 lub 12:00- 20:00)

• 2 osoba: * umowę zlecenie ( praca w weekendy: 10:00- 20:00)

• Bezpłatne przeszkolenie, ubranie służbowe,

• Wynagrodzenie 15 PLN brutto/ godzina

• Pracę w miłej atmosferze

OBOWIĄZKI:

• Przewóz dzieci kolejką

• Opieka nad dziećmi w trakcie jazdy kolejką

• Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie utargu

WYMAGANIA:

• Status studenta lub emeryta mile widziany

• Miła aparycja,

• Kreatywność, zaangażowanie oraz cierpliwość,

• Umiejętności współpracy z większą grupą dzieci,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone studia na kierunku: pedagogika, psychologia,

Sposób aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email email Dziękujemy za przesłane dokumenty!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).” Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferta wyświetlona: 26 razy.

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia » zgłoś nadużycie!

Aplikuj na stanowisko lub skontaktuj się z pracodawcą